OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA
Krvavška cesta 4
4207 Cerklje na Gorenjskem
tel.: 04 25 26 010
fax.: 04 25 26 026
e-mail: tajnistvo@osdj-cerklje.si
Kakovost za prihodnost VIZ

Unescova šola

Najboljša kulturna šola 2012

Unicefova šola

ENO šola

RAZRED IME IN PRIIMEK e-pošta PREDMET
1. a

Anita Glavič
vzg. Renata Perne

anita.stare@guest.arnes.si
renata.perne@guest.arnes.si

 
1. b

Tjaša Novak
vzg. Maja Jagodic

tjasa.novak2@gmail.com
maja.jagodic5@gmail.com

 
1. c

Mateja Repnik
vzg. Bogdana Remic

mateja.repnik@guest.arnes.si
bogdana.remic@gmail.com

 
1. e (Zalog)

Ana Korbar
vzg. Darija Sebeglia

ana.korbar@guest.arnes.si
daria.sebeglia@guest.arnes.si

 
2. a

Katja Sodnik

katja.sodnik@t-2.net

 
2. b

Špela Srečnik

spela.srecnik@gmail.com

 
2. c

Jana Uranič

jana.uranic@guest.arnes.si

 
2. e (Zalog)

Bernarda Melinc

bernarda.melinc@guest.arnes.si

 
3. a Tatjana Žun tatjana.zun@guest.arnes.si  
3. b

Petra Fajdiga

petra.fajdiga@gmail.com

 
3. c Katja Čadež katja.cadez@gmail.com  
3. e
(Zalog)
Ana Žagar ana.zagar@guest.arnes.si  
4. a Vlasta Jerič vlasta.jeric@gmail.com  
4. b Nataša Kne natasa.kne@guest.arnes.si  
4. c Vanja Sodnik Petrič vanja.sodnik@guest.arnes.si  
4. e
(Zalog)
Breda Žargaj breda.zargaj@guest.arnes.si  
5. a Marta Gros marta.zagar@guest.arnes.si  
5. b Mojca Krovinović mojca.krovinovic@guest.arnes.si  
5. c Jožica Ogorevc  jozica.ogorevc@guest.arnes.si  
5. e
(Zalog)
Irma Bezovšek irma.bezovsek@siol.net  
       

OPB 1
1. r

Andreja Zalokar

andreja.zalokar@guest.arnes.si   

OPB 2
1. r

Maja Jagodic

maja.jagodic5@gmail.com 

 

OPB 3
1. + 2. r

Bogdana Remic

bogdana.remic@gmail.com

 

OPB 4
2. r

Mateja Vidmar

mateja.vidmar2@guest.arnes.si

 

OPB 5
2. r

Mia Nardin Žagar mia.nardin@guest.arnes.si   

OPB 6
3. r

Urška Zupin    

OPB 7
3. r

Marija Kern marija.kern1@guest.arnes.si  

OPB 8
4. r

Matej Petrovčič petrovcic.matej@gmail.com   

OPB 9
4. r

Sandra Sever

 

 

OPB 10
5. r

Aja Lovrec

aja.lovrec@gmail.com 

 

OPB 11
1. r (Zalog)

Tina Kocjan

tina.smid@gmail.com 

 

OPB 12
2. r (Zalog)

Urška Močnik

urska.mocnik1@guest.arnes.si

 

OPB 13
3. r (Zalog)

Lilijana Skubic lilijana.skubic@guest.arnes.si  

OPB 14
4. in 5. r (Zalog)

Breda Žargaj
Darija Sebeglia

breda.zargaj@guest.arnes.si
daria.sebeglia@guest.arnes.si

 
       
6. a

Boštjan Gorzetti
Nataša Štefanac

bostjan.gorzetti@guest.arnes.si
natasa.stefanac@guest.arnes.si

ŠPO
SLO

6. b

Boštjan Kernc
Aja Lovrec

bostjan.kernc@guest.arnes.si
aja.lovrec@gmail.com

SLO
TJA

6. c

Urša Gašperšič
Jure Udovč

ursagaspersic@gmail.com 
jureudovc@gmail.com

FIZ, TIT
ŠPO

6. d

Petra Kogovšek
Milena Grčar

pkogovsek@gmail.com
milena.grcar@guest.arnes.si

TJA, FRA
BIO, NAR

7. a

Teja Škrjanec
Tanja Stare Pušavec

teja.skrjanec1@gmail.com 
tanja.stare-pusavec@guest.arnes.si

MAT
TJA

7. b

Irena Jerovšek Vogrinc
Irma Močnik

irenajerovsek@yahoo.com
irma.mocnik@guest.arnes.si

SLO
GUM

7. c

Mateja Ravnikar
Peter Štefančič

mateja.ravnikar@yahoo.com

peter.stefancic1@guest.arnes.si

GEO
ŠPO

8. a Katarina Tadić katarina.tadic@guest.arnes.si MAT, TIT
8. b

Renata Flander

renata.flander@guest.arnes.si

NAR

8. c Nataša Forjanič natasa.forjanic@gmail.com TJA
8. d Matjaž Petek matjaz.petek@guest.arnes.si ŠPO
9. a

Ivana Janka Dremelj
Maja Zajc Sobočan

ivana.dremelj@guest.arnes.si
maja.zajc@guest.arnes.si

FIZ
LUM

9. b

Maja Pintar

maja.pintar1@guest.arnes.si

NAR

9. c

Matej Petrovčič

petrovcic.matej@gmail.com

LUM

9. d

Marija Barle
Alenka Štern

marija.barle@guest.arnes.si
alenka.stern@guest.arnes.si

KEM
MAT

       
  Alenka Grobljar   SLO
  Andreja Jamnik Klopčič andreja.jamnik.klopcic@gmail.com MAT
  Andreja Žnidar    
  Barbara Planinšek barbara.planinsek@guest.arnes.si SLO
 

Boštjan Mohorič

bostjan.mohoric1@guest.arnes.si

RAČ

  Polonca Ložar helij.selena@gmail.com  TJN
  Terezija Berce terezija.berce@guest.arnes.si SLO
  Urška Jekovec urska.anzic@gmail.com TJA
  Urška Zupin   TJA
  Vida Snedec Gerkman vida.snedec.gerkman@gmail.com  ZGO
  Zvonka Močnik zvonka.mocnik@guest.arnes.si MAT

 

Urniki, Publikacije

Objavljeni so urniki za šolsko leto 2018/19. Več ...

Publikacija šole za šolsko leto 2018/19. Več ...

Publikacija izbirnih predmetov za šolsko leto 2019/2020. Več ...

Publikacija neobveznih izbirnih predmetov za šolsko leto 2019/2020. Več ...

Direktiva EU zahteva, da vas obvestimo, da naša stran uporablja le en lasten začasen piškotek. Piškotki so majhne datoteke, ki se nalagajo na vaš računalnik. Naš piškotek ni zlonameren, omogoča nam, da se uredniki naše spletne strani lahko prijavimo v administracijo spletne strani in stran urejamo.

© Copyright 2004-2019 - OŠ Davorina Jenka
Uredniki