OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA
Krvavška cesta 4
4207 Cerklje na Gorenjskem
tel.: 04 25 26 010
fax.: 04 25 26 026
e-mail: tajnistvo@osdj-cerklje.si
Kakovost za prihodnost VIZ

Unescova šola

Najboljša kulturna šola 2012

Unicefova šola

ENO šola

INTERESNE DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2018/19 (v urejanju)

IME DEJAVNOSTI RAZRED DAN, URA UČITELJ/MENTOR STROŠEK STARŠEV
PEVSKA PRIPRAVNICA 1 1.  torek, 7.40 - 8.10 Irma Močnik b
PEVSKA PRIPRAVNICA 2 1.  petek, 7.40 - 8.10 Irma Močnik b
OTROŠKI PEVSKI ZBOR 2., 3. torek, 12.55 - 13.40 Irma Močnik b
OTROŠKI PEVSKI ZBOR 4., 5.  četrtek, 12.55 - 13.40 Irma Močnik b
MLADINSKI PEVSKI ZBOR 6. - 9.

ponedeljek, 13.55 - 14.40
sreda, 13.55 - 14.40
občasno četrtek 7.30 - 8.15

Irma Močnik b

KONSTRUKTORSTVO
ID se prične v 2. polletju

4. – 9. petek, 12.55 - 14.40  Urša Gašperšič  b
KERAMIKA   torek, 12.55 - 14.40 Maja Zajc Sobočan b
MLAJŠA OTROŠKA FOLKLORNA SKUPINA 1., 2. sreda, 7.30 - 8.15  Petra Fajdiga, Špela Srečnik b
STAREJŠA OTROŠKA FOLKLORNA SKUPINA 3. – 9. četrtek, 13.15 - 14.45  Petra Fajdiga, Špela Srečnik b
PRAVLJIČNI KROŽEK 1. petek, 7.30 - 8.15 Bogdana Remic b
BRALNE URICE      Jana Uranič  b
DRAMSKI KROŽEK 1    torek, 12.55 - 14.40  Nataša Štefanac  b
DRAMSKI KROŽEK 2 6. in 8. torek, 12.55 - 14.40  Irena Jerovšek Vogrinc  b
DRAMSKI KROŽEK 3 9. sreda, 13.55 - 14.40 Irena Jerovšek Vogrinc  b
ŠOLSKO GLASILO  6. – 9.  petek 12.55 - 13.40 oz. delo po dogovoru Boštjan Kernc   b
ŠOLSKI RADIO  5. – 9.  torek, 10.55 - 11.15 (sestanek)
petek, 9.55 – 10.10 (oddaja) 
Andreja Rozman b
PREŠERNOVA BRALNA ZNAČKA 

 

po dogovoru 

Boštjan Kernc
Barbara Planinšek
Terezija Berce
Nataša Štefanac
Alenka Grobljar 

b
ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA  6. – 9.  po dogovoru  Nataša Forjanič - 6. r
Urška Zupin - 7. r
Tanja Stare Pušavec - 8. r
Petra Kogovšek - 9. r
b
NEMŠKA BRALNA ZNAČKA 4. – 9.  po dogovoru 

Polonca Ložar
Tanja Stare Pušavec 

b
ENGLISH CLUB 6. - 9.  torek, na 14 dni 12.55 - 14.40

Urška Jekovec
Aja Lovrec

b
LOGIKA  6. torek, 12.55 - 13.40 Andreja Jamnik Klopčič b
LOGIKA  8., 9.  po dogovoru  Teja Škrjanec  b
VESELA ŠOLA 4., 5.  torek, 12.55 - 13.40 Mojca Krovninović   
VESELA ŠOLA  7., 8.  ponedeljek, 7.30 - 8.15 Mojca Krovninović  b
VESELA ŠOLA 9.  torek, 13.55 - 14.40  Mojca Krovninović  b
KRESNIČKA 4., 5.  sreda, 12.55 - 13.40 Mojca Krovninović   
FOTOGRAFSKI KROŽEK  4. – 9.  četrtek, 7.30 - 8.15 oz. po dogovoru  Matej Petrovčič  b
ZGODOVINSKI KROŽEK  8., 9.    Vida Snedec Gerkman  b
ŠOLSKA SKUPNOST in UNESCO     

 

b
UNICEF     

Renata Flander
Katarina Tadić 

b
BIO KROŽEK  8., 9    Renata Flander  b
EKO KROŽEK 2. - 4.  petek, 7.30 - 8.15  Katja Sodnik  b
GAME CLUB 2., 3.  sreda, 12.55 - 13.40

Katja Sodnik

Urška Jekovec

 
PROSTOVOLJCI 5. - 9. po dogovoru

Katja Sodnik
Tatjana Škrab Grašič

 

SLADKORNA BOLEZEN 

(samo 1. polletje)

8., 9. 

četrtek, 13.55 - 14.40
petek 7.30 - 8.15 

Maja Pintar  b

ZLATA KUHALNICA

ID se prične v 2. polletju

6. - 8.  četrtek, 12.55 - 14.40  Maja Pintar b
PLANINSKI KROŽEK 3. – 9.  1x mesečno (sobota)  Anita Glavič  b
VRSTNIŠKA MEDIACIJA  5. - 9. 

četrtek, 7.30 - 8.15
petek, 12.55 - 14.40 

Nataša Hanuna  b
ČEBELARSKI KROŽEK  4. – 9. četrtek, 13.55 – 14.40  Boris Jereb  b
PLASTIČNO MAKETARSTVO 4. – 9.  torek, 17.00 - 18.30  Bine Logar  dp
RIBIŠKI KROŽEK  4. - 9.  po dogovoru Jure Vajs  b
ŠAH  4. - 9.  ponedeljek, 14.40 - 15.25 Daniela Močnik b
RITMIČNA GIMNASTIKA ŠD AS    torek, 14.30 - 16.30  Maja Gradinjan  p
RITMIČNA GIMNASTIKA KRG RITMIKA  

ponedeljek, 15.30 - 16.30
petek, 14.30 - 16.00 

Tjaša Šeme p
PLESNA SKUPINA VRTILJAK  1. - 3.  ponedeljek, sreda 14.30 - 15.30  Alja Bavčar dp
PLESNA SKUPINA ELEMENT  4. - 6.  torek, četrtek 14.30 - 16.00  Urša Naglič  p
PLESNA SKUPINA SINISTER  7. - 9.  sreda, petek 16.50 - 18.50  Urša Naglič  p
ATLETSKA ŠOLA ROŽLETA PREZLJA  1. - 3.   torek, četrtek 14.30 - 15.30     
ATLETSKA ŠOLA ROŽLETA PREZLJA  4. - 9. torek, četrtek 15.30 - 16.30     
KOŠARKA  1. razred  četrtek, 14.30 - 15.00  Jaka Korošec  dp
KOŠARKA  2., 3. razred  sreda, 14.00 - 15.00 Jaka Korošec  dp
KOŠARKA  4., 5. razred 

ponedeljek 14.00 - 15.00
četrtek 15.15 - 16.30
petek 14.00 - 15.00

Jaka Korošec  dp
KOŠARKA  6., 7. razred 

ponedeljek 15.00 - 16.30
sreda 15.00 - 16.30
petek 15.00 - 16.30 

Luka Mežan 

dp
KOŠARKA  8., 9. razred 

ponedeljek 16.30 - 18.00
sreda 16.30 - 18.00
petek 15.00 - 16.30 

Jaka Korošec  dp
NOGOMET – dečki  

sreda 14.30 - 16.00
četrtek, petek 14.30 - 15.30 

Jakob Kristan dp
NOGOMET – deklice    ponedeljek, torek 14.30 - 15.30  Laura Slemc  dp
MINI ROKOMET – dečki in deklice   

torek, četrek15.30 - 16.30

Pegi Berce dp
ROKOMET - starejši dečki 7. - 9

ponedeljek, sreda, petek 15.00 - 16.30
torek, četrtek, 16. 30 - 18.00

Pegi Berce dp
ROKOMET - mlajši dečki  

ponedeljek, torek, četrtek 19.30 - 21.00

Matija Mušič

dp
JUDO   sreda, 15.30 - 16.30 Roki Rožman p
MALA ŠOLA SANKUKAI KARATEJA 5. - 7. let  torek, 17.00 - 17.45  Blaž Filipič  p
SANKUKAI KARATE  začetniki in nižji pasovi (2. - 9. razred) 

torek, 17.45 - 18.30 
četrtek, 17.00 - 17.45

Blaž Filipič  p
SANKUKAI KARATE  višji pasovi (2. - 9. razred) 

torek, 18.30 - 19.15
četrtek, 17.45 - 18.45

Blaž Filipič  p
SANKUKAI KARATE  višji pasovi (2. - 9. razred) 

torek, 19.15 - 20.00
četrtek, 18.45 - 19.45

Blaž Filipič p

Pojasnilo oznak v stolpcu strošek staršev:
b - brezplačno
dp - delno plačljivo
p - plačljivo

INTERESNE DEJAVNOSTI NA PŠ ZALOG (Klikni tukaj)

Urniki, Publikacije

Objavljeni so urniki za šolsko leto 2018/19. Več ...

Publikacija šole za šolsko leto 2018/19. Več ...

Publikacija izbirnih predmetov za šolsko leto 2019/2020. Več ...

Publikacija neobveznih izbirnih predmetov za šolsko leto 2019/2020. Več ...

Direktiva EU zahteva, da vas obvestimo, da naša stran uporablja le en lasten začasen piškotek. Piškotki so majhne datoteke, ki se nalagajo na vaš računalnik. Naš piškotek ni zlonameren, omogoča nam, da se uredniki naše spletne strani lahko prijavimo v administracijo spletne strani in stran urejamo.

© Copyright 2004-2019 - OŠ Davorina Jenka
Uredniki