OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA
Krvavška cesta 4
4207 Cerklje na Gorenjskem
tel.: 04 25 26 010
fax.: 04 25 26 026
e-mail: tajnistvo@osdj-cerklje.si
Kakovost za prihodnost VIZ

Unescova šola

Najboljša kulturna šola 2012

Unicefova šola

ENO šola

GOVORILNE URE

Poleg individualnih govorilnih ur v dopoldanskem času so skupne govorilne ure:
- vsak prvi torek v mesecu od 17. 30 do 18. 30 za starše otrok od 1. do 5. razreda;
- vsak prvi četrtek v mesecu od 17. 30 do 18. 30 za starše otrok od 6. do 9. razreda;
- vsak prvi torek v mesecu od 17.30 do 18. 30 za starše otrok na Podružnični šoli Zalog.
V času skupnih govorilnih ur, lahko učitelje nerazrednike dobite v zbornici. 

RAZRED IME IN PRIIMEK e-pošta DAN, URA PROSTOR
1. a

Anita Glavič
vzg. Renata Perne

anita.stare@guest.arnes.si
renata.perne@guest.arnes.si

ponedeljek, 7.30 - 8.15  kabinet 101 
1. b

Tjaša Novak
vzg. Maja Jagodic

tjasa.novak2@gmail.com
maja.jagodic5@gmail.com

sreda, 12.05 - 12.50  kabinet 101 
1. c

Mateja Repnik
vzg. Bogdana Remic

mateja.repnik@guest.arnes.si
bogdana.remic@gmail.com

četrtek, 7.30 - 8.15  kabinet 101 
1. e (Zalog)

Ana Korbar
vzg. Darija Sebeglia

ana.korbar@guest.arnes.si
daria.sebeglia@guest.arnes.si

četrtek, 7.30 - 8.15  knjižnica Zalog 
2. a

Katja Sodnik

katja.sodnik@t-2.net

četrtek, 8.20 - 9.05  kabinet 101 
2. b

Špela Srečnik

spela.srecnik@gmail.com

torek, 9.10 - 9.55  kabinet 101 
2. c

Jana Uranič

jana.uranic@guest.arnes.si

torek, 10.10 - 10.55  kabinet 101 
2. e (Zalog)

Bernarda Melinc

bernarda.melinc@guest.arnes.si

ponedeljek, 10.10 - 10.55  knjižnica Zalog 
3. a Tatjana Žun tatjana.zun@guest.arnes.si četrtek, 9.10 - 9.55  kabinet 116 
3. b

Petra Fajdiga

petra.fajdiga@gmail.com

torek, 8.20 - 9.05  kabinet 101 
3. c Katja Čadež katja.cadez@gmail.com petek, 9.10 - 9.55  kabinet 101 
3. e 
(Zalog)
Ana Žagar ana.zagar@guest.arnes.si sreda, 8.20 - 9.05  učilnica 3. e (Zalog) 
4. a Vlasta Jerič vlasta.jeric@gmail.com četrtek, 12.05 - 12.50  kabinet 116 
4. b Nataša Kne natasa.kne@guest.arnes.si torek, 10.10 - 10.55  kabinet 116 
4. c Vanja Sodnik Petrič vanja.sodnik@guest.arnes.si ponedeljek, 9.10 - 9.55  kabinet 101 
4. e 
(Zalog)
Breda Žargaj breda.zargaj@guest.arnes.si četrtek, 8.20 - 9.05  učilnica 4. e (Zalog) 
5. a Marta Gros marta.zagar@guest.arnes.si torek, 8.20 - 9.05 kabinet 116 
5. b Mojca Krovinović mojca.krovinovic@guest.arnes.si torek, 11.20 - 12.00  kabinet 116 
5. c Jožica Ogorevc  jozica.ogorevc@guest.arnes.si ponedeljek, 9.10 - 9.55  kabinet 116 
5. e 
(Zalog)
Irma Bezovšek irma.bezovsek@siol.net ponedeljek, 8.20 - 9.05  učilnica 5.e (Zalog) 
         

OPB 1
1. r

Andreja Zalokar

andreja.zalokar@guest.arnes.si  sreda, 16.30 - 17.10  kabinet 101 

OPB 2
1. r

Maja Jagodic

maja.jagodic5@gmail.com 

sreda, 12.00 - 12.50  kabinet 101 

OPB 3
1. + 2. r

Bogdana Remic

bogdana.remic@gmail.com

četrtek, 15.00 - 15.45  kabinet 101 

OPB 4
2. r

Mateja Vidmar

mateja.vidmar2@guest.arnes.si

torek, 12.05 - 12.50  kabinet 101 

OPB 5
2. r

Mia Nardin Žagar mia.nardin@guest.arnes.si  torek, 12.00 - 12.50  kabinet 116 

OPB 6
3. r

Urška Zupin   sreda, 9.10 - 9.55  kabinet 302 

OPB 7
3. r

Marija Kern marija.kern1@guest.arnes.si torek, 10.10 - 10.55  zbornica 

OPB 8
4. r

Matej Petrovčič petrovcic.matej@gmail.com  ponedeljek, 9.10 - 9.55  kabinet 113 

OPB 9
4. r

Sandra Sever

 

ponedeljek, 12.05 - 12.50  kabinet 113 

OPB 10
5. r

Aja Lovrec

aja.lovrec@gmail.com 

sreda, 7.30 - 8.15  kabinet 302 

OPB 11
1. r (Zalog)

Tina Kocjan

tina.smid@gmail.com 

četrtek, 15.20 - 16.10  učilnica 1. e (Zalog) 

OPB 12
2. r (Zalog)

Urška Močnik

urska.mocnik1@guest.arnes.si

torek, 15.20 - 16.10  knjižnica Zalog 

OPB 13
3. r (Zalog)

Lilijana Skubic lilijana.skubic@guest.arnes.si    

OPB 14
4. in 5. r (Zalog)

Breda Žargaj
Darija Sebeglia

breda.zargaj@guest.arnes.si
daria.sebeglia@guest.arnes.si

četrtek, 8.20 - 9.05

četrtek, 12.00 - 12.50 

učilnica 4. e (Zalog)

knjižnica Zalog 

         
6. a

Boštjan Gorzetti
Nataša Štefanac

bostjan.gorzetti@guest.arnes.si
natasa.stefanac@guest.arnes.si

ponedeljek, 10.10 - 10.55

četrtek, 11.15 - 12.00 

kabinet ŠPO

kabinet 222

6. b

Boštjan Kernc
Aja Lovrec

bostjan.kernc@guest.arnes.si
aja.lovrec@gmail.com

petek, 9.10 - 9.55

sreda, 7.30 - 8.15 

kabinet 222

kabinet 302  

6. c

Urša Gašperšič
Jure Udovč

ursagaspersic@gmail.com 
jureudovc@gmail.com

torek, 9.10 - 9.55

četrtek, 9.10 - 9.55

kabinet 113 

kabinet ŠPO

6. d

Petra Kogovšek

pkogovsek@gmail.com

ponedeljek, 9.10 - 9.55

 

kabinet 302

 

7. a

Teja Škrjanec
Tanja Stare Pušavec

teja.skrjanec1@gmail.com 
tanja.stare-pusavec@guest.arnes.si

ponedeljek, 10.10 - 10.55

torek, 9.10 - 9.55

kabinet 304 

kabinet 302

7. b

Irena Jerovšek Vogrinc
Irma Močnik

irenajerovsek@yahoo.com
irma.mocnik@guest.arnes.si

petek, 8.20 - 9.05

sreda, 8.20 - 9.05

kabinet 222

kabinet 209 

7. c

Mateja Ravnikar
Vida Snedec Gerkman

mateja.ravnikar@yahoo.com

vida.snedec.gerkman@gmail.com 

petek, 11.15 - 12.00

torek, 11.15 - 12.00

kabinet 201

kabinet 201 

8. a Katarina Tadić katarina.tadic@guest.arnes.si četrtek, 9.10 - 9.55 kabinet 304 
8. b

Renata Flander

renata.flander@guest.arnes.si

ponedeljek, 10.10 - 10.55

kabinet 237 
8. c Nataša Forjanič natasa.forjanic@gmail.com sreda, 12.05 - 12.50 kabinet 302 
8. d Matjaž Petek matjaz.petek@guest.arnes.si torek, 8.20 - 9.05 kabinet ŠPO 
9. a

Ivana Janka Dremelj
Maja Zajc Sobočan

ivana.dremelj@guest.arnes.si
maja.zajc@guest.arnes.si

petek, 11.15 - 12.00

ponedeljek, 11.15 - 12.00

kabinet 236

kabinet 113 

9. b

Maja Pintar

maja.pintar1@guest.arnes.si

četrtek, 8.20 - 9.05

kabinet 205 
9. c

Matej Petrovčič

petrovcic.matej@gmail.com

ponedeljek, 9.10 - 9.55

kabinet 113 
9. d

Marija Barle
Alenka Štern

marija.barle@guest.arnes.si
alenka.stern@guest.arnes.si

petek, 9.10 - 9.55

ponedeljek, 10.10 - 10.55

kabinet 237

kabinet 308 

         
  Alenka Grobljar   četrtek, 11.15 - 12.00 kabinet 222 
  Andreja Jamnik Klopčič andreja.jamnik.klopcic@gmail.com ponedeljek, 10.10 - 10.55 kabinet 304 
  Andreja Žnidar      
  Barbara Planinšek barbara.planinsek@guest.arnes.si torek, 9.10 - 9.55 kabinet 222 
 

Boštjan Mohorič

bostjan.mohoric1@guest.arnes.si

ponedeljek, 7.30 - 8.15

kabinet 218 
  Peter Štefančič peter.stefancic1@guest.arnes.si ponedeljek, 11.15 - 12.00 kabinet ŠPO 
  Polonca Ložar helij.selena@gmail.com  sreda, 13.55 - 14.40 kabinet 302 
  Tatjana Škrab Grašič tatjana.skrab@guest.arnes.si ponedeljek, 8.20 - 9.05 pisarna pomočnic ravnateljice 232
  Terezija Berce terezija.berce@guest.arnes.si ponedeljek, 8.20 - 9.05 knjižnica 216 (Cerklje) 
  Urška Jekovec urska.anzic@gmail.com ponedeljek, 8.20 - 9.05 kabinet 302 
  Urška Zupin   sreda, 9.10 - 9.55 kabinet 302 
  Zvonka Močnik zvonka.mocnik@guest.arnes.si ponedeljek, 7.20 - 8.00 pisarna pomočnic ravnateljice 232 
Urniki, Publikacije

Objavljeni so urniki za šolsko leto 2018/19. Več ...

Publikacija šole za šolsko leto 2018/19. Več ...

Publikacija izbirnih predmetov za šolsko leto 2019/2020. Več ...

Publikacija neobveznih izbirnih predmetov za šolsko leto 2019/2020. Več ...

Direktiva EU zahteva, da vas obvestimo, da naša stran uporablja le en lasten začasen piškotek. Piškotki so majhne datoteke, ki se nalagajo na vaš računalnik. Naš piškotek ni zlonameren, omogoča nam, da se uredniki naše spletne strani lahko prijavimo v administracijo spletne strani in stran urejamo.

© Copyright 2004-2019 - OŠ Davorina Jenka
Uredniki